16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS Four Thirds (17.3 x 13 mm) |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,843,200 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC (UHS-II) |
Aparat
| Aparat główny | 17.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 17.0 MP, 24 - 75 mm, zoom: 3.1x |
Bateria
| Bateria | BP-DC15 Lithium-Ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.0 (5 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 130 x 69 x 62 mm |