16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 36 x 24 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 2,332,800 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC, UHS-II |
Aparat
| Aparat główny | 60.3 MP |
Bateria
| Bateria | BC-SCL7 lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.0 (5 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 139 x 38.5 x 80 mm |