16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 36 x 24 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,040,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 47.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 47.3 MP, 28 mm, zoom: 1x |
Bateria
| Bateria | BP-SCL4 Lithium-ion battery |
Wymiary i waga
| Wymiary | 130 x 80 x 91.9 mm |