16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 36 x 24 mm |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,843,200 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC, UHS-II |
Aparat
| Aparat główny | 60.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 60.3 MP, 28 mm, zoom: 1x |
Bateria
| Bateria | BP-SCL6 Lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.2 (10 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 130 x 80.3 x 92.6 mm |