16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Przekątna | 12.70" |
| Rozmiar | 12.7 |
| Rozdzielczość | 2944.0x1840.0 |
Wydajność
| Procesor | Dimensity |
| RAM | 8.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 256.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Aparat przedni | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 10200 mAh |
| Bateria | 10200.0 |
System
| System operacyjny | Android |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi |