16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2018 – 2020 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1988 cm³ |
| Moc | 136.0 KM |
| Moment obrotowy | 178.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 55.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | CVT (bezstopniowa) |
| Napęd | Przód (FWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 175.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 7.7 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4390 mm |
| Szerokość | 1820 mm |
| Wysokość | 1715 mm |
| Rozstaw osi | 2610.0 mm |
| Masa własna | 1490.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts |
| Zawieszenie tył | Niezależne |