16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 796 528
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1974 – 1982 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1973 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 160.0 KM |
| Moment obrotowy | 145.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 60.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 210.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Cykl mieszany | 9.8 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4458 mm |
| Szerokość | 1816 mm |
| Wysokość | 1194 mm |
| Rozstaw osi | 2235.0 mm |
| Masa własna | 907.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Niezależne |
| Zawieszenie tył | Niezależne |