16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 796 528
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2006 – 2010 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1998 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 200.0 KM |
| Moment obrotowy | 272.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 36.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 230.0 km/h |
| 0-100 km/h | 5.60 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 12.7 l/100km |
| Trasa | 7.3 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.3 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3900 mm |
| Szerokość | 1714 mm |
| Wysokość | 1130 mm |
| Rozstaw osi | 2330.0 mm |
| Masa własna | 995.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, Multi wishbone |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |