16
online
8 479 026
firm
671 225
produktów
7 802 353
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1984 – 1991 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2174 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 184.0 KM |
| Moment obrotowy | 224.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 67.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 217.0 km/h |
| 0-100 km/h | 6.00 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 14.0 l/100km |
| Trasa | 6.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 8.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4395 mm |
| Szerokość | 1815 mm |
| Wysokość | 1205 mm |
| Rozstaw osi | 2490.0 mm |
| Masa własna | 1135.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |