16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 796 528
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2016 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 3456 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 350.0 KM |
| Moment obrotowy | 400.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 40.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 274.0 km/h |
| 0-100 km/h | 3.80 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 14.5 l/100km |
| Trasa | 7.6 l/100km |
| Cykl mieszany | 10.1 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4052 mm |
| Szerokość | 1802 mm |
| Wysokość | 1153 mm |
| Rozstaw osi | 2370.0 mm |
| Masa własna | 1080.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |