16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1979 – 1990 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 4 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1197 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 42.0 KM |
| Moment obrotowy | 74.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 34.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 100.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.0 l/100km |
| Trasa | 7.7 l/100km |
| Cykl mieszany | 9.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 3430 mm |
| Szerokość | 1610 mm |
| Wysokość | 1754 mm |
| Rozstaw osi | 1800.0 mm |
| Masa własna | 970.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Independent, Torsion |
| Zawieszenie tył | Belka skrętna |