16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1990 – 2000 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 6 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2112 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 62.0 KM |
| Moment obrotowy | 121.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk bezpośredni |
| Zbiornik paliwa | 45.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 106.0 km/h |
Wymiary i masa
| Długość | 3810 mm |
| Szerokość | 1650 mm |
| Wysokość | 1930 mm |
| Rozstaw osi | 2430.0 mm |
| Masa własna | 1330.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Bębnowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Spring |
| Zawieszenie tył | Spring |