16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2014 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2800 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 360.0 KM |
| Moment obrotowy | 520.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 80.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 250.0 km/h |
| 0-100 km/h | 4.00 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4635 mm |
| Szerokość | 2000 mm |
| Wysokość | 1100 mm |
| Rozstaw osi | 2680.0 mm |
| Masa własna | 1100.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, Multi wishbone |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |