16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1985 – 2007 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 796 cm³ |
| Liczba cylindrów | 3 |
| Moc | 35.0 KM |
| Moment obrotowy | 59.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 28.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 3335 mm |
| Szerokość | 1440 mm |
| Wysokość | 1405 mm |
| Rozstaw osi | 2175.0 mm |
| Masa własna | 650.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | McPherson Struts, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Helical springs |