16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1985 – 2010 |
| Typ nadwozia | Crossover |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1298 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 60.0 KM |
| Moment obrotowy | 100.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 40.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | 4x4 (4WD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 120.0 km/h |
| 0-100 km/h | 26.50 s |
Wymiary i masa
| Długość | 4100 mm |
| Szerokość | 1540 mm |
| Wysokość | 1875 mm |
| Rozstaw osi | 2375.0 mm |
| Masa własna | 985.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Spring |
| Zawieszenie tył | Spring |