16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2002 – 2009 |
| Typ nadwozia | Minivan |
| Liczba miejsc | 8 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1298 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 82.0 KM |
| Moment obrotowy | 102.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 40.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Przód (FWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 3675 mm |
| Szerokość | 1475 mm |
| Wysokość | 1905 mm |
| Rozstaw osi | 2350.0 mm |
| Masa własna | 975.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |