16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 809 659
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TN |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 4"768x480p |
| Rozdzielczość | 5 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | MediaTek MTK6739 |
| Procesor | Quad-Core, 1.3 GHz |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 1800 mAh |
| Bateria | Li-lon 1800mAh |
System
| System operacyjny | Android v8.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |