16
online
8 476 831
firm
671 225
produktów
7 802 418
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.09" |
| Rozmiar | 6.09 inches |
| Rozdzielczość | 8+0.3MP |
Wydajność
| Procesor | 1.4Ghz Quad Core |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 0.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 2500 mAh |
| Bateria | Li-lon 2500mAh |
System
| System operacyjny | Android v9.0 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |