16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 809 679
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0"720x1280p |
| Rozdzielczość | 5 MP |
Wydajność
| Procesor | Quad Core 1.4GHz |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 2200 mAh |
| Bateria | Li-lon 2200mAh |
System
| System operacyjny | Android v8.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |