16
online
8 476 831
firm
671 225
produktów
7 802 418
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.45" |
| Rozmiar | 5.45"480x960p |
| Rozdzielczość | 8 MP, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | MTK6580 |
| Procesor | Quad Core 1.3GHz |
| GPU | Mali-400 MP2 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3100 mAh |
| Bateria | Li-ion 3100mAh |
System
| System operacyjny | Android v8.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |