16
online
8 476 831
firm
671 225
produktów
7 802 418
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.51" |
| Rozmiar | 6.51"720x1600p |
| Rozdzielczość | 13 MP, Primary Camera, 2 MP Camera, 2 MP Camera |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum UniSoC SC9863A |
| Procesor | Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 CPU and 4x1.2 GHz Cortex-A55) |
| GPU | PowerVR GE8322 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v11 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11, b/g/n |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |