0
online
0
firm
0
produktów
7 822 264
numerów
0
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~57.6% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572M |
| Procesor | Dual-core 1.0 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.2 MP |
| Szczegóły aparatu | 3.15 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | VGA| LED flash |
Bateria
| Pojemność | 1400 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1400 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 123.5 x 64 x 9.8 mm (4.86 x 2.52 x 0.39 in) |