0
online
0
firm
0
produktów
7 822 264
numerów
0
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 5.5 inches, 83.4 cm (~72.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~267 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6580 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400MP2 |
| RAM | 8 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 150.5 x 76.3 x 7.8 mm (5.93 x 3.00 x 0.31 in) |
| Waga | 174 g (6.14 oz) |