16
online
8 477 107
firm
671 225
produktów
7 796 169
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~294 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~65.1% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8909 Snapdragon 210 |
| Procesor | Quad-core 1.1 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Adreno 304 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 2200 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 2200 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.1 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 145.5 x 72.8 x 8.9 mm (5.73 x 2.87 x 0.35 in) |