0
online
0
firm
0
produktów
7 822 264
numerów
0
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.50" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~267 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.5 inches (~70.2% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6737 |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-T720MP2 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 3000 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 3000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 153 x 77.6 x 7.9 mm (6.02 x 3.06 x 0.31 in) |