0
online
0
firm
0
produktów
7 822 264
numerów
0
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm (~32.4% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 240 x 320 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum 6531D |
| RAM | 64 MB, 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 64 MB, 64 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Wymiary i waga
| Wymiary | 106 x 52 x 13.6 mm (4.17 x 2.05 x 0.54 in) |
| Waga | 87 g (3.07 oz) |