16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 812 204
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1992 – 1994 |
| Typ nadwozia | Coupe |
| Liczba miejsc | 3 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 6064 cm³ |
| Liczba cylindrów | 12 |
| Moc | 550.0 KM |
| Moment obrotowy | 600.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 90.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 6 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 4290 mm |
| Szerokość | 1820 mm |
| Wysokość | 1140 mm |
| Rozstaw osi | 2720.0 mm |
| Masa własna | 1020.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Helical springs |