16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1991 – 2006 |
| Typ nadwozia | Hatchback |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność | 2446 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 90.0 KM |
| Moment obrotowy | 218.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Układ paliwowy | Wtrysk |
| Zbiornik paliwa | 64.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 4 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 125.0 km/h |
Zużycie paliwa
| Miasto | 10.0 l/100km |
| Trasa | 8.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4505 mm |
| Szerokość | 1760 mm |
| Wysokość | 1750 mm |
| Rozstaw osi | 2900.0 mm |
| Masa własna | 1955.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Helical springs |
| Zawieszenie tył | Spring |