16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/1.8" (~ 7.11 x 5.33 mm) |
| Rozmiar | 1.8" |
| Rozdzielczość | 122,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | CompactFlash type I |
Aparat
| Aparat główny | 4.1 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 35 - 140 mm, zoom: 4x |
Bateria
| Bateria | AA (4) batteries (NiMH recommended) |
Łączność
| USB | USB 1.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 114 x 65 x 59 mm |