16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CCD 1/3.2" (~ 4.5 x 3.37 mm) |
| Rozmiar | 1.5" |
| Rozdzielczość | 84,960 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | MultiMedia, Secure Digital |
Aparat
| Aparat główny | 2.1 MP |
| Szczegóły aparatu | MP, 37 - 111 mm, zoom: 3x |
Bateria
| Bateria | AA (2) batteries (NiMH recommended) |
Łączność
| USB | USB 1.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 86 x 67 x 24 mm |