16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels |
Wydajność
| RAM | 1.5MB |
| Pamięć wewnętrzna | 1.5MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 680 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 680 mAh battery |
Wymiary i waga
| Wymiary | 89 x 45 x 22 mm (3.50 x 1.77 x 0.87 in) |