16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1999 – 2004 |
| Typ nadwozia | Sedan |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 2495 cm³ |
| Liczba cylindrów | 6 |
| Moc | 210.0 KM |
| Moment obrotowy | 265.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 80.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Wymiary i masa
| Długość | 5060 mm |
| Szerokość | 1770 mm |
| Wysokość | 1450 mm |
| Rozstaw osi | 2800.0 mm |
| Masa własna | 1620.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe wentylowane |
| Zawieszenie przód | Independent, Double wishbone, spring, Stabilizer bar |
| Zawieszenie tył | Independent, Multi wishbone |