16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED, 65K colors |
| Przekątna | 1.30" |
| Rozmiar | 1.3 inches, 5.2 cm2 (~13.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 128 x 96 pixels, 4:3 ratio (~123 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 1.6GB |
| Pamięć wewnętrzna | 6.0 GB |
Bateria
| Pojemność | 530 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 530 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | 1.2 |
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 91.3 x 43 x 12.3 mm (3.59 x 1.69 x 0.48 in) |