16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Pojemność | 11870 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 117.0 KM |
| Moment obrotowy | 102.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk magneti marelli indirect electronic injection with 54 mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 21.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1470.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Bremo, 4-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. Bremo, 2-piston calipers |
| Zawieszenie przód | Marzocchi upside-down fork |
| Zawieszenie tył | Oval steel tube swin arm. Single lateral shock absorber with fully adjustable pibby tank |
Opony
| Opony przód | 120/70-R17 |
| Opony tył | 180/55-R17 |