16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2012 – 2012 |
Silnik
| Pojemność | 11870 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 140.0 KM |
| Moment obrotowy | 123.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk magneti marelli, 54 mm throttle body |
| Zbiornik paliwa | 21.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1470.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Bremo, 4-piston caliper |
| Hamulce tył | Single disc. Bremo |
| Zawieszenie przód | Marzocchi upside down with 50 mm/ 1.96 Ø |
| Zawieszenie tył | Sachs shock absorber |
Opony
| Opony przód | 120/70-ZR17 |
| Opony tył | 180/55-ZR17 |