16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 6490 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 60.4 KM |
| Moment obrotowy | 56.0 Nm |
Paliwo
| Zbiornik paliwa | 18.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc |
| Hamulce tył | Tarczowe (pojedynczy) |
| Zawieszenie przód | Marzoohi 50mm upside down telescopic fork, fully adjustable in preload |
| Zawieszenie tył | Side fork, upside down telescopic fork, fully adjustable in preload |
Opony
| Opony przód | 2.50-19 |
| Opony tył | 4.24-17 |