16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 2.80" |
| Rozmiar | 240 x 320 pixels (~143 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.8 inches (~35.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Intel XScale PXA 270 520 MHz |
| RAM | 64 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP| LED flash |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1300 mAh |
| Bateria | Removable Li-Po 1300 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | 2.0| A2DP |
| GPS | Yes SiRF Star III chipset |
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 116 x 59 x 15 mm (4.57 x 2.32 x 0.59 in) |