16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm2 (~22.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 240 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Intel XScale PXA 270 520 MHz |
| RAM | 96MB RAM, 192MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 96MB RAM, 192MB ROM |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 2 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 1500 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1500 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6 Professional |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11b/g |
| Bluetooth | 1.2, A2DP |
| USB | miniUSB 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 123 x 65 x 17 mm (4.84 x 2.56 x 0.67 in) |