16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT resistive touchscreen, 256K colors (65K effective) |
| Przekątna | 2.40" |
| Rozmiar | 2.4 inches, 17.8 cm (~22.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 320 x 240 pixels, 4:3 ratio (~167 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Intel XScale PXA 270 520 MHz |
| RAM | 96 MB RAM, 192 MB ROM |
| Pamięć wewnętrzna | 96 MB RAM, 192 MB ROM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 2 MP, AF |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows Mobile 6 Professional |
Wymiary i waga
| Wymiary | 123 x 65 x 17 mm (4.84 x 2.56 x 0.67 in) |
| Waga | 157 g (5.54 oz) |