16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2021 – 2021 |
Silnik
| Pojemność | 13400 cm³ |
| Moc | 112.0 KM |
| Moment obrotowy | 214.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | DOHC (podwójny wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Turbo. Bosch common rail injection. Turbo charger with intercooler. |
| Zbiornik paliwa | 14.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Pasek |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1920.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Brembo, 6-piston |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo, 6-piston |
| Zawieszenie przód | Twin slide tube fork, 41 mm |
| Zawieszenie tył | WP shocks, adjustable |
Opony
| Opony przód | 150/80-17 |
| Opony tył | 260/40-18 |