16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 1.90" |
| Rozmiar | 1.9 inches, 30 x 37 mm, 11.4 cm2 (~26.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~148 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 54MB |
| Pamięć wewnętrzna | 54MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 850 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 850 mAh battery |
Łączność
| Bluetooth | Yes |
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 93 x 46 x 25 mm, 80 cc (3.66 x 1.81 x 0.98 in) |