16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 3.10" |
| Rozmiar | 3.1 inches, 29.8 cm2 (~36.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 640 x 480 pixels, 4:3 ratio (~258 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8960 Snapdragon S4 Plus |
| Procesor | Dual-core 1.5 GHz Krait |
| GPU | Adreno 225 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | VGA |
Bateria
| Pojemność | 1900 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1900 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 127.5 x 64.5 x 14.5 mm (5.02 x 2.54 x 0.57 in) |