16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 799 182
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT touchscreen 65K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 176 x 220 pixels (~128 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 2.2 inches| 35 x 44 mm (~33.3% screen-to-body ratio) |
Aparat
| Aparat główny | 1.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 1 MP |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 1100 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1100 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows CE.NET |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 88 x 52 x 21 mm (3.46 x 2.05 x 0.83 in) |