16
online
8 477 111
firm
671 225
produktów
7 799 182
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 65K colors |
| Przekątna | 2.20" |
| Rozmiar | 2.2 inches, 35 x 44 mm, 15.2 cm2 (~33.3% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~128 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 16MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Bateria
| Pojemność | 1100 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1100 mAh battery |
System
| System operacyjny | Microsoft Windows CE.NET |
Łączność
| USB | 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 88 x 52 x 21 mm (3.46 x 2.05 x 0.83 in) |