16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 35.9 x 23.9 mm |
| Rozmiar | 3.2" |
| Rozdzielczość | 2,359,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | XQD/CFexpress |
Aparat
| Aparat główny | 20.8 MP |
Bateria
| Bateria | EN-EL18c lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.0 (5 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 160 x 163 x 92 mm |