16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS 35.9 x 23.9 mm |
| Rozmiar | 3.2" |
| Rozdzielczość | 2,100,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | CFexpress Type B / XQD, SD/SDHC/SDXC (UHS-II) |
Aparat
| Aparat główny | 45.7 MP |
Bateria
| Bateria | EN-EL15c Lithium-Ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.0 (5 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 144 x 118.5 x 83 mm |