16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 8.0 inches, 185.6 cm2 (~66.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 pixels, 16:10 ratio (~283 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Nvidia Tegra K1 |
| Procesor | Quad-core 2.2 GHz Cortex-A15 |
| GPU | ULP GeForce Kepler (192 cores) |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 16.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 5400 mAh |
| Bateria | Li-Ion 5400 mAh, non-removable (19.75 Wh) |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat), upgradable to 7.0 (Nougat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| GPS | Yes |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 221 x 126 x 9.2 mm (8.70 x 4.96 x 0.36 in) |