16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 8.00" |
| Rozmiar | 8.0 inches, 185.6 cm (~66.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 pixels, 16:10 ratio (~283 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Nvidia Tegra K1 |
| Procesor | Quad-core 2.2 GHz Cortex-A15 |
| GPU | ULP GeForce Kepler (192 cores) |
| RAM | 16 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 5 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat), upgradable to 7.0 (Nougat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 221 x 126 x 9.2 mm (8.70 x 4.96 x 0.36 in) |
| Waga | 390 g (13.76 oz) |