16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Rozmiar | 5.0''720x1440p |
| Rozdzielczość | 5 MP Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6572 |
| Procesor | Quad Core 1.3GHz |
| GPU | Mali 400 MP2 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 2300 mAh |
| Bateria | Li-Po 2300mAh |
System
| System operacyjny | Android v5.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.0 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |