16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CMOS Four Thirds (17.3 x 13 mm) |
| Rozmiar | 3" |
| Rozdzielczość | 1,037,000 dots |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | SD/SDHC/SDXC |
Aparat
| Aparat główny | 20.4 MP |
Bateria
| Bateria | BLH-1 lithium-ion battery |
Łączność
| USB | USB 3.0 (5 GBit/sec) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 134.1 x 90.9 x 68.9 mm |